Po - Pá  9:00 - 17:00

212 241 749

Trentino

Itálie

Popis

Trentino (Trento) leží jižně od Bolzana, jeho součástí je oblast národního parku Adamello Brenta - Brentských Dolomit. Mezi nejznámější lyžařská střediska Trentina patří Val di Fiemme, Val di Fassa, Folgarida – Marilleva, Madonna di Campiglio nebo Folgaria. V Trentinu je ale i několik pěkných a menších lyžařských středisek jako je Monte Bondone nebo Paganella, která jsou poměrně dobře dostupná z dálnice.

Lokality
Monte Bondone Itálie, Trentino

Obec Monte Bondone leží na úpatí stejnoměrné hory a tvoří ji 3 části, nejvýše položený Vason, prostřední Norge a nejníže položená Vaneze. Obec je tipicé turistické letovisko, kde převládají hotely a rezidence.

Více informací
Val di Fassa Itálie, Trentino

Krásné údolí Val di Fassa v Italských Dolomitech nabízí pestrou letní aktivní dovolenou strávenou na horách. Krásné lesy, majestátní vrcholy hor, zelené louky, modrá obloha, horské jezírka a potoky i malebná městečka a vesničky, to vše dotváří příjemnou atmosféru této oblasti. Jsou zde značené turistické trasy, stezky pro horská kola, zajištěné lezecké trasy. Samozřejmostí jsou i zde lanovky s letním provozem – 6 denní karta na lanovky stojí pro ubytované v údolí 79 Euro.

Více informací
Val di Fiemme Itálie, Trentino

Val di Fiemme leží mezi Fleimstalskými Alpami a masivem Latemer v Dolomitech, údolím protéká řeka Avisio. Je to ideální místo pro aktivní letní dovolenou – jsou zde turistické trasy, cesty pro horská kola,  lanovky s letním provozem, zajištěné cesty, lanová centra, horská jezera a jde tu podnikat třeba i rafting. V některých ubytovacích zařízeních obdržte kartu Green E-Motion, se  kterou pak máte lanovky v údolí zdarma, veřejnou dopravu a vybrané vstupy v oblasti zdarma a na další aktivity slevy až 30%.

Více informací

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?